In samenwerking met het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid, organiseert Media Perspectives gedurende het jaar diverse Cross Media Cafés. Dit zijn bijeenkomsten voor mediaprofessionals waar de nieuwste ontwikkelingen worden gepresenteerd op het gebied van media, technologie en innovatie. Met deze Cross Media Cafés dragen we bij aan kennisontwikkeling en kennisdeling om de media-industrie zo een stap verder te brengen.
Het programma bevat meestal tien korte presentaties van sprekers over succesverhalen, verdienmodellen en de nieuwste ontwikkelingen. Tijdens de bijeenkomst is ruimte voor discussie en de mogelijkheid om te netwerken. Het is dé plek bij uitstek om snel te leren van ervaringen van anderen en daarover in gesprek te raken.
Door de coronacrisis hebben een aantal edities van de Cross Media Cafés online plaatsgevonden. Naar verwachting zal de editie in oktober 2020 weer een fysieke bijeenkomst zijn.
16 februari: Cross Media Café – Synthetic Media
20 april – Cross Media Café
22 juni – Cross Media Café
21 september – Cross Media Café
30 november – Cross Media Café
Bekijk hier de georganiseerde Cross Media Cafés tussen 2007 en 2020.